O sobie

Witajcie

Jestem Absolwentką Collegium Języków Obcych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wielu lat pracuję z dziećmi i dorosłymi ucząc języka angielskiego.

Z zamiłowania piszę:

wiersze, książki dla dzieci oraz krótkie, zabawne teksty do kart okolicznościowych.

Często łączę swoje doświadczenie zawodowe z pasją twórczą;

przekładam literaturę dziecięcą z języka angielskiego na polski ( i odwrotnie) oraz piszę książki dla dzieci do nauki i zabawy z językiem angielskim.

Współpracuję z Wydawnictwem SKRZAT, ale w trakcie dziesięcioletniej już pracy autorskiej pisałam też dla wielu innych ( . np. WSiP, Liwona, Zielona Sowa, MD Wydawnictwo, Bea itd.)

Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, magazynami dla dzieci oraz Polonią za granicami naszego kraju, ponieważ marzę o tym, aby dotrzeć do jak najszerszej rzeszy Czytelników zarówno w kraju jak i zagranicą.

W tej sprawie proszę o kontakt mailowy.

 

Naturalnie...ze jaPrywatnie jestem szczęśliwą żoną swojego męża i mamą rezolutnego czternastolatka. Ponadto (podobno) osobą ambitną, z natury radosną, pełną optymizmu i z dużym poczuciem humoru (czasem też gadułą i marudą...no cóż, nie wszystko musi być różowego koloru!) Kręci mnie pisanie (bardzo lubię zakupy w sklepie papierniczym - długopisów mam wiele, a pióro i ołówek to moi przyjaciele!) Lubię też podróże - te małe i duże… te prawdziwe i te palcem po mapie przebyte - wszystkie przeżywam z prawdziwym zachwytem! Uwielbiam poznawać ludzi. Fascynuje mnie różnorodność ich osobowości.
Uwielbiam z nimi rozmawiać i sprawiać aby na ich twarzach radosny uśmiech gościł (a szczególnie w języku angielskim-gdy są innej narodowości).