Tea Time Stories

 

TEA TIME STORIES- Moje Pierwsze Angielskie CzytankiTEA TIME STORIES - Moje pierwsze Angielskie CzytankiTEA TIME STORIES - Moje pierwsze Angielskie CzytankiTEA ATIME STORIES Moja Pierwsze Angielskie Czytanki

OPOWIEŚCI NA PODWIECZOREK - To seria książeczek przygotowana z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Krótkie historyjki zilustrowano z humorem i fantazją, a przewodnikiem po nich jest sympatyczny Pan Czajniczek!
BESTSELLER - Wydawnictwa Skrzat

 TEA TIME STORIES - Series of books with CDs designed for children who begin their adventure with English learning. Every book is a short story illustrated with humor and imagination. The main character of the series is Mr. Tea Pot who tells children beatiful and funny stories in English at tea time.
The books make perfect audiobooks to be used not only at tea time!
Published by: WYDAWNICTWO SKRZAT- BESTSELLER

CzajniczekKim jest Pan Czajniczek? Pan Czajniczek jest prawdziwym angielskim imbryczkiem, który uwielbia snuć opowieści. I dlatego codziennie , o piątej popołudniu, gdy nadchodzi czas na podwieczorek, wesoło bucha parą i opowiada zabawne historie w języku angielskim!

Sorry, you have not enough rights to view this image.Do każdej książeczki dołączona jest płyta z nagraniem. Panu czajniczkowi głosu udzielił Kevin Aiston- NATIVE SPEAKER OF BRITISH ENGLISH. Dzięki temu TEA TIME STORIES to nie tylko ciekawa czytanka, ale także audiobook, który można wykorzystać razem z książeczką lub odrębnie, nie tylko w porze podwieczorku!

 A tak książeczki wyglądają w środku:

 

Tea Time Stories -bohaterowie Tea Time Stories -  od wewnątrz

 

 

 

Recenzja na portalu dziecipoznan.pl
Milly the monkey
, George the kitten, Cathy the mouse, Benjamin the bear
Recenzja na blogu Kajecisko
Recenzja na blogu Zakurzona półka
Recenzja na Czasdzieci.pl
Recenzja na blogu Prowincjonalna Nauczycielka
Recenzja na blogu Ogród książek Mad 
Recenzja na blogu Czytanki przytulanki
Recenzja w serwisie literackim Book z nami 
niania.pl poleca
REcenzja na blogu Sabinkowe czytanie w chmurach bajanie